poniedziałek, 13 czerwca 2016

„Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.” - Robert Bresson

Wczoraj zakończyło się głosowanie w konkursie, teraz czkać do 15. Jeśli ktoś z odwiedzających zagłosował na mnie- Dziękuję :)
Prócz tego konkursu wzięłam udział w konkursie międzynarodowym- wszelkie informacje o głosowaniu podam tutaj. Jeśli zdarzy się, że wygram będę musiała zabrać kogoś ze sobą do brukseli bo samej to raczej za granicę nie pojadę.

Zdjęcie strasznie kiepskiej jakości bo robione w trakcie jazdy, ale uważam je za ciekawe i warte opublikowania :)5 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia. Podróż do Brukseli może okazać się podróżą Twojego życia. Mam nadzieję że wygrasz i pojedziesz. Mam też nadzieję, że w przyszłości zostaniesz zawodowym fotografem. Życzę Ci tego! Pozdrawiam.
  http://www.aleksandramakota.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki :) a zdjęcie mimo, że zrobione "przelotem" ma coś w sobie :)

  Pozdrawiam!
  http://tamagoczi.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia w konkursie, trzymam za Ciebie kciuki ! :*

  Mój blog - HELLO-WONDERFUL♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Och, to powodzenia! Taki wyjazd do Brukseli to dla ciebie pewnie super sprawa, więc mam nadzieję, że uda ci się pojechać. Bardzo fajny tytuł posta, a zdjęcie i tak wygląda bardzo ładnie :)
  malinowynotes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. A mnie się zdjęcie podoba :) I nie uważam, żeby było słabej jakości ;)
  Gratuluję i powodzenia w konkursie! Trzymam kciuki :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są dla mnie ważną częścią każdego bloga bo ukazują, ze moje treści do kogoś trafiają i nie pozostają bez odzewu.

NIE KOPIUJ MOICH ZDJĘĆ:
Art. 115.
1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3