środa, 15 czerwca 2016

"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" - Ansel Adams

Dziękuję za 100 komentarzy i 4200 wyświetleń! To ogromny kop motywacyjny dla mnie i bardzo duży sukces bo mój blog istnieje dopiero od  miesiąca! :)
Niestety z tego co widze w podglądzie posta po wrzuceniu tutaj, zdjęcie ma lekko pogorszoną jakość- Z mojej strony przepraszam.


7 komentarzy:

 1. Świetne zdjęcie + gratulacje! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! ;)bardzo ładne zdjęcie
  kariaxv.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Winszuję Tobie ja (Marcepan). Dalej drogą ową idź, podążaj by banię swą kształcić, by potem feerycznym obrazem życia Twego była.

  Zapraszam Ciebie do wrót mych!
  http://marcepanowebanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Co Ty piszesz! Zdjęcie świetne :)
  Powodzenia w dalszym blogowaniu ;*
  Zapraszam na mój blog - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 5. Pooglądałam trochę i muszę przyznać, że po spojrzeniu na niektóre zdjęcia zbierałam szczękę z podłogi ;) Kiedyś sama fotografowałam, niestety aparat mi klękł :D Chociaż zastanawiam się, czy nie pooszczędzać trochę na nowy i móc się tym znowu cieszyć :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są dla mnie ważną częścią każdego bloga bo ukazują, ze moje treści do kogoś trafiają i nie pozostają bez odzewu.

NIE KOPIUJ MOICH ZDJĘĆ:
Art. 115.
1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3