O mnie

Jak gdzieś wspominałam mam lat 19 (chociaż moja mama upiera się, że 20). Mieszkam sobie w Trójmieście, a dokładniej w Gdańsku. Od września wracam do liceum a po maturze wybieram się na studia do Wrocławia- mam nadzieję, że uda mi się dostać na prawo.

Od jakiegoś czasu uczę się Norweskiego, chociaż od zawsze chciałam się Szwedzkiego uczyć, na szczęście te języki są do siebie podobne, posługuję się również j.Angielskim w takim stopniu, że za granicą nie zginę.

Uwielbiam język szwedzki, polubiłam również Norweski, uwielbiam serial Wikingowie, uwielbiam wszystko co ładne no i przede wszystkim, uwielbiam street art np murale (murale murale a nie grafitti osiedlowych sebków), informatykę i koty. Jestem wielką fanką Wiedźmina, uważam, że to za najlepsze gry i najlepsze książki jakie mogły powstać w Polsce. Więc tak, jestem graczem.

Fotografię polubiłam przez przypadek w 3 klasie gimnazjum gdy zapisałam się na kółko fotograficzne wraz z przyjacielem i tak w ciągu jednego roku jakoś się wkręciłam i do tej pory mi to zostało. Gdy kupię lepszy sprzęt fotograficzny będę chciała kupić książki by stawać się jeszcze lepsza w tym co robię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są dla mnie ważną częścią każdego bloga bo ukazują, ze moje treści do kogoś trafiają i nie pozostają bez odzewu.

NIE KOPIUJ MOICH ZDJĘĆ:
Art. 115.
1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3