piątek, 7 października 2016

Norge!


Na samym początku chce wam podrzucić mojego snapchata.
Ogólnie jest to mój prywatny snap, ale dodawajcie mnie bo często coś aktualizuje :)


Oslo Fjord

Jak wam mija początek drugiego miesiąca szkoły? Przyznam się, że zapisałam się 3 tygodnie temu, a w szkole byłam 2 tygodnie- grypa żołądkowa mnie złapała,  nie polecam. Chociaż muszę przyznać, że moje chęci, zapał i cokolwiek innego spadły poniżej zera, szczerze mówiąc wolałabym tu nie mieszkać, mieć oboje rodziców w jednym miejscu, mieszkać w Norwegii i chodzić do norweskiej szkoły mimo, że mój Norweski kuleje i jest na poziomie niższym niż początkujący..Nie wiem, uważam że w Norwegii po prostu wszystko jest lepsze.  Z takich fajnych nowości to powiem, że za dwa tygodnie lece do Oslo (20-23 najprawdopodobniej) do Taty, z jednej strony jestem podekscytowana bo stęskniłam się za Tatą no i to w końcu OSLO, a z drugiej przerażona bo po raz pierwszy będę lecieć samolotem. W Oslo będę bardzo często także spodziewajcie się wielu wielu zdjęć z Oslo lub ogolnie z Norwegii. 
Do Taty lecę sama (mama za tydzień leci), tak jak nie boję się podróżować po Polsce busami i pociągami, tak podróż samolotem mnie przeraża. Na szczęścia nie będę musiała bulić za motele bo będę u Taty w mieszkaniu spać, szczerze mówiąc obawiam się takiej styczności twarzą w twarz z Norwegami, nie dość, że Norweskiego uczę się dopiero rok (chociaż w sklepie i knajpie problemów by nie było) tak angielskiego uczę się 14 lat i jestem ledwo na poziomie ledwo komunikatywnym z totalną barierą językową. No cóż, czekają mnie samotne wycieczki po Oslo w poszukiwaniu sklepów i wycieczki z tatą po całym mieście totalnie turystycznie, ale ważne że w końcu jestem tam gdzie zawsze chciałam być i tam gdzie jest większość mojej pasji historycznej (darzę Wikingów ogromną miłością)- Norwegii. 

Piszcie co u was i przede wszystkim opiszcie swoje przeżycia przed i w trakcie podróży samolotem i nie zapomnijcie dodać mnie na snapie! :)


4 komentarze:

 1. Zawsze chciałam poleciec do Norwegii.
  Samolotem nie leci się tak źle. Pozdróz jest szybka i naprawdę wygodna. Nie masz sie czym martwić ;)
  Napewno będę zaglądać na ten, blog (ciekawi mnie)

  krokpokrokugradiam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja zaczełam kursy więc mi ten drugi miesiąc mija nijak :)
  Co powiesz na wzajemna obserwacje?

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Norwegia to piękny kraj! Nie zazdroszczę Ci tej choroby kochana
  Pozdrawiam i zapraszam serdecznie do siebie, buziak!

  OdpowiedzUsuń
 4. Słabo z tą chorobą, zwłaszcza wtedy kiedy jest początek szkoły
  Udanego wyjazdu! :)

  Zapraszam! Miło mi będzie jeśli zaobserwujesz!
  >> VANILLIA96.BLOGSPOT.COM <<

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są dla mnie ważną częścią każdego bloga bo ukazują, ze moje treści do kogoś trafiają i nie pozostają bez odzewu.

NIE KOPIUJ MOICH ZDJĘĆ:
Art. 115.
1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3