sobota, 24 września 2016

Heart stops, I stand alone. + pierwszy liebster awards! :)
Stwierdziłam, że czasami będę wrzucać tytuły postów piosenką która.. niejako wpada w mój nastrój danego dnia. Ostatnio dużo się działo, za dużo tak naprawdę i wiem, że to w jakimś stopniu się na mnie odbije, no coż. Przez to wszystko mój zapał trochę opadł i zamiast pracować nad blogiem to w sumie nie robiłam nic.

Z weselszych rzeczy... Wbiło 6000! super! dziękuję każdemu odwiedzającemu :). Na 10.000 zastanowię się nad własną domeną, fajnie by było.

Jakiś czas temu byłam nominowana do "Liebster Blog Awards"- Jako, że to moja pierwsza nominacja jestem niezmiernie wdzięczna Coosure za nominację, odpowiem na pytania, ale uprzedzam, że nie będe nikogo nominować.

1. Jaka rzecz Cie uszczęśliwia?

Nie ma rzeczy która by mnie uszczęśliwiała, sa raczej osoby, ale ich jest niewiele. Prócz moich rodziców jest jeszcze jedna osoba która potrafi mnie uszczęśliwić mimo, ze tak bardzo jej nie doceniam i żałuję tego bardzo.


2. Skąd się wziął pomysł na bloga?

Powiem prawdę, nie będę kłamać- z nudy. Jakiegoś dnia byłam mega wynudzona, mój mózg ledwo dyszał po kolejnej porcji seriali paradokumentalnych w telewizji i krzyknął- "Hej! a może by tak założyć bloga i pokazać ludziom swoje zdjęcia? yolo!"

3. Seans w kinie czy w domu ?

Rzadko chodzę do kina bo nie ma przeważnie z kim i na co- rodzice w pracy, a w kinach same głupoty. Dodatkowo jestem sknerą i wolę obejrzeć dany film w internecie na wygodnej kanapie, w dresach, wycierając palce tłuste od chipsów w koszulkę i popijając piwo oraz szczęśliwie bekając- tak, kobiety też bekają moi drodzy.

4. Jesteś od czegoś uzależniony/a?

Od internetu, smsów na pewno. Całe dnie siedzę w z nosem w komórce na smsach z A. lub rodzicami. 

5. Często wracasz do wspomnień z przeszłości? Masz jakieś, które szczególnie zapadły w pamięć?

Najwięcej jest tych wspomnień który NIE powinnam pamiętać z najbardziej toksycznymi osobami jakie znałam i które powoli doprowadzały do zniszczenia mnie, ale staram się jakoś o tym nie myśleć,

6. Jaki film uważasz za najlepszy?

Hm.. nie mam żadnego takiego filmu który uważam za "najlepszy". Na pewno dobrym, brutalnym filmem z którym mam cudowne wspomnienia jest Fight Club z Bradem Pittem, Heleną Bonham-Carter oraz Jaredem Leto. Jeśli lubicie dużo krwi i obijania "mordy" oraz pokręcona fabuła polecam bardzo.

7. Jaki kolor uznasz za najbardziej uspokajający i dlaczego..?

Czerń. Bo przypomina noc kiedy zazwyczaj się śpi i odpoczywa czyli jest się takim spokojnym. 

8. Łatwo przychodzi Ci zmiana nastawienie do środowiska?

Nie, do tej pory jestem niechętnie nastawiona do ludzi, boję się większych tłumów. No ogólnie traktuje z niechęcią obce osoby.

9. Internet - dobrodziejstwo czy zagrożenie dla człowieka. Jak myślisz?

Ale internet sam w sobie nie jest zły-  To My twórcy jak i inni internauci tworzymy internet. To od nas zależy co się w tym internecie znajdzie. Sam internet nie jest zły, to my decydujemy do czego go użyjemy i czy będzie zagrożeniem dla innej osoby.

10. Miewasz dni, w których nic nie jest w stanie popsuć Ci humoru?

Hm, powinnam się pierw zastanowić czy w ogóle są dni kiedy mam jakiś humor.

11. Często ktoś Cie zaskakuje? Najlepsze zaskoczenie to.. ?

Nie bardzo wiem, jak mam odpowiedzieć na to pytanie.5 komentarzy:

 1. Również spędzam całe dnie pisząc smsy XD


  grlfashion.blogspot.com
  Zapraszam;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobają mis ię Twoje idpowiedzi w sumie pytania również były ciekawe.


  "http://sharpeee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje 6000 i nominacji LBA :) Pytania dostałaś ciekawe. Na niektóre odpowiedziałabym podobnie ^^ Pozdrawiam ;)
  http://mysteryeternal.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Też jestem uzależniona od smsów :D Fajne odpowiedzi :)
  Anonimoowax - Klik

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są dla mnie ważną częścią każdego bloga bo ukazują, ze moje treści do kogoś trafiają i nie pozostają bez odzewu.

NIE KOPIUJ MOICH ZDJĘĆ:
Art. 115.
1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3